Błędne przekonania na temat fotografii ślubnej

Planowanie ślubu to proces, który wymaga uwagi na wiele szczegółów, a jednym z najważniejszych aspektów jest wybór fotografa ślubnego. To on będzie odpowiedzialny za uwiecznienie najważniejszych chwil Waszego wielkiego dnia, dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie właściwego specjalisty, który zrozumie Wasze potrzeby i oczekiwania.

Błędne przekonania na temat fotografii ślubnej

Poprzednie wpisy

Suknia ślubna - od inspiracji po dobór dodatków

Planowanie ślubu to ekscytujący czas pełen decyzji do podjęcia i szczegółów do dopracowania. Jednym z najważniejszych wyborów, przed którymi stoi przyszła panna młoda, jest wybór sukni ślubnej. Niezależnie od tego, czy marzysz o klasycznej sukni baśniowej, modelu o minimalistycznym kroju, czy też czymś zupełnie nieszablonowym, warto poszukać inspiracji i dopasować swoją idealną suknię do własnego stylu i typu sylwetki.

Ślub Humanistyczny: ceremonia symboliczna szyta na miarę

Ceremonia humanistyczna to nie tylko ślub, ale symboliczne przeżycie, podkreślające indywidualne wartości pary i wyrażające emocje, które są najważniejsze dla nowożeńców. W tym artykule przybliżymy korzyści wynikające z organizacji ceremonii symbolicznej.

Nagroda Konsumenta 2024 - Natalia Lewandowska Wedding Planner

Natalia Lewandowska Wedding Planner otrzymała wyróżnienie "Nagroda Konsumenta 2024" w ramach Ogólnopolskiego Plebiscytu „Innowacja, Jakość, Zaufanie i Prestiż”. Wyróżnienie to zostało przyznane w kategorii: "KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW i WESEL".

Nie popełniaj tych błędów – jak zaplanować dzień ślubu i wesela?

O której godzinie para młoda powinna być gotowa do wyjścia? Na którą godzinę umówić makijaż i czesanie? Co jeszcze warto uwzględnić planując poranek przed ślubem? Poniżej wskazówki, które pomogą znaleźć odpowiedź na te pytania.

Dlaczego warto skorzystać z usług wedding plannerki?

Marzycie o wymarzonym ślubie, ale nie wiecie, od czego zacząć? Poznajcie 10 powodów, dla których warto zainwestować w usługi wedding plannerki, która sprawi, że przygotowania do ślubu staną się łatwiejsze i mniej stresujące.