Nagroda Konsumenta 2024 - Natalia Lewandowska Wedding Planner

Natalia Lewandowska Wedding Planner otrzymała wyróżnienie "Nagroda Konsumenta 2024" w ramach Ogólnopolskiego Plebiscytu „Innowacja, Jakość, Zaufanie i Prestiż”. Wyróżnienie to zostało przyznane w kategorii: "KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW i WESEL".

Natalia Lewandowska - organizatorka ślubów i wesel (wedding planner) oraz mistrzyni ceremonii symbolicznej (humanistycznej) otrzymała wyróżnienie "Nagroda Konsumenta 2024" w ramach Ogólnopolskiego Plebiscytu „Innowacja, Jakość, Zaufanie i Prestiż”. Wyróżnienie to zostało przyznane w kategorii: "KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW i WESEL", co świadczy o wysokim uznaniu par.  

certyfikat w kategorii kompleksowa organizacja ślubu i wesela
Certyfikat dla Natalia Lewandowska Wedding Planner

To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Równie wielką radość sprawiają mi zawsze słowa uznania, które słyszę od moich par, podczas naszej współpracy.

Zapewniam holistyczną organizację ślubu i wesela - od planowania, przez cały proces przygotowania wydarzenia, aż po uczestnictwo i dopięcie na ostatni guzik Waszego najważniejszego dnia. W trakcie całego okresu współpracy będę Was wspierać oraz dawać poczucie bezpieczeństwa, abyście mogli skupić się na tym, co najważniejsze - czyli na Was. Jestem po to, abyście mogli patrzeć na siebie i skupić się na sobie, a nie na tym, co dookoła. Tym zajmuję się ja.

Co konkretnie dla Was zrobię?

  • Planowanie i wykonanie: pomogę w znalezieniu miejsca na Waszą uroczystość oraz przy wyborze odpowiednich podwykonawców.
  • Harmonogram i budżet: przypilnuję terminów i płatności oraz przekażę wskazówki dotyczące efektywnego zarządzania budżetem wydarzenia.
  • Scenariusz dnia ślubu i koordynacja: przygotuję szczegółowy plan dnia, który da Wam pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a następnie będę czuwać nad jego realizacją.

Łączę w sobie umiejętności organizacyjne i konsekwencję w działaniu z głębokim zrozumieniem tego, jak ważny będzie dla Was „Ten Dzień”. Przez cały okres naszej współpracy (od planowania po dzień wesela) będziemy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Chcę, abyście czuli się bezpiecznie. Dzięki znajomości różnic międzykulturowych oraz języka angielskiego i chińskiego, współpracuję z parami międzynarodowymi. Pracuję zarówno z parami różnopłciowymi, jak i jednopłciowymi. Wierzę w miłość bez granic. 

Jeśli szukacie przyjaciółki, która będzie obok czuwała nad wszystkim - to dobrze trafiliście.